AR0805FR-074K75L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805FR-074K75L
JLCPCB Part #
C4009094
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS