AR0805FR-074K3L
MFR.Part #
AR0805FR-074K3L
JLCPCB Part #
C3951029
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS