AR0805FR-074K22L
MFR.Part #
AR0805FR-074K22L
JLCPCB Part #
C4309359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS