AR0805FR-074K02L
MFR.Part #
AR0805FR-074K02L
JLCPCB Part #
C4084451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS