AR0805FR-07487KL
MFR.Part #
AR0805FR-07487KL
JLCPCB Part #
C4318812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS