AR0805FR-07430RL
MFR.Part #
AR0805FR-07430RL
JLCPCB Part #
C4330716
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS