AR0805FR-07422KL
MFR.Part #
AR0805FR-07422KL
JLCPCB Part #
C4307477
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS