AR0805FR-073R83L
MFR.Part #
AR0805FR-073R83L
JLCPCB Part #
C4069055
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS