AR0805FR-073R16L
MFR.Part #
AR0805FR-073R16L
JLCPCB Part #
C4177208
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS