AR0805FR-073K48L
MFR.Part #
AR0805FR-073K48L
JLCPCB Part #
C4320481
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS