AR0805FR-07390RL
MFR.Part #
AR0805FR-07390RL
JLCPCB Part #
C4158452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS