AR0805FR-0734R8L
MFR.Part #
AR0805FR-0734R8L
JLCPCB Part #
C4180305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS