AR0805FR-0733K2L
MFR.Part #
AR0805FR-0733K2L
JLCPCB Part #
C3987413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS