AR0805FR-0730R1L
MFR.Part #
AR0805FR-0730R1L
JLCPCB Part #
C4054159
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS