AR0805FR-072R43L
MFR.Part #
AR0805FR-072R43L
JLCPCB Part #
C3953683
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS