AR0805FR-072R37L
MFR.Part #
AR0805FR-072R37L
JLCPCB Part #
C4249410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS