AR0805FR-072R32L
MFR.Part #
AR0805FR-072R32L
JLCPCB Part #
C3915375
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS