AR0805FR-072R26L
MFR.Part #
AR0805FR-072R26L
JLCPCB Part #
C4061211
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS