AR0805FR-072R21L
MFR.Part #
AR0805FR-072R21L
JLCPCB Part #
C4059804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS