AR0805FR-072M1L
MFR.Part #
AR0805FR-072M1L
JLCPCB Part #
C3997884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS