AR0805FR-072K15L
MFR.Part #
AR0805FR-072K15L
JLCPCB Part #
C4327966
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS