AR0805FR-0729R4L
MFR.Part #
AR0805FR-0729R4L
JLCPCB Part #
C4324653
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS