AR0805FR-0724R3L
MFR.Part #
AR0805FR-0724R3L
JLCPCB Part #
C3962112
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS