AR0805FR-07237KL
MFR.Part #
AR0805FR-07237KL
JLCPCB Part #
C4306255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS