AR0805FR-0722RL
MFR.Part #
AR0805FR-0722RL
JLCPCB Part #
C3990231
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS