AR0805FR-07221KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805FR-07221KL
JLCPCB Part #
C4236946
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS