AR0805FR-0721KL
MFR.Part #
AR0805FR-0721KL
JLCPCB Part #
C4012536
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS