AR0805FR-0720KL
MFR.Part #
AR0805FR-0720KL
JLCPCB Part #
C4353002
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS