AR0805FR-07200RL
MFR.Part #
AR0805FR-07200RL
JLCPCB Part #
C3985060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS