AR0805FR-07200KL
MFR.Part #
AR0805FR-07200KL
JLCPCB Part #
C4188076
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS