AR0805FR-071R82L
MFR.Part #
AR0805FR-071R82L
JLCPCB Part #
C4319664
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS