AR0805FR-071R27L
MFR.Part #
AR0805FR-071R27L
JLCPCB Part #
C4081343
Description
-55℃~+155℃ 1.27Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS