AR0805FR-071R18L
MFR.Part #
AR0805FR-071R18L
JLCPCB Part #
C3958329
Description
-55℃~+155℃ 1.18Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS