AR0805FR-071R15L
MFR.Part #
AR0805FR-071R15L
JLCPCB Part #
C3972465
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS