AR0805FR-071M8L
MFR.Part #
AR0805FR-071M8L
JLCPCB Part #
C4341243
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS