AR0805FR-071M58L
MFR.Part #
AR0805FR-071M58L
JLCPCB Part #
C4139174
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS