AR0805FR-071M37L
MFR.Part #
AR0805FR-071M37L
JLCPCB Part #
C4189756
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS