AR0805FR-071M27L
MFR.Part #
AR0805FR-071M27L
JLCPCB Part #
C4149266
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS