AR0805FR-071K91L
MFR.Part #
AR0805FR-071K91L
JLCPCB Part #
C4058982
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS