AR0805FR-0719R6L
MFR.Part #
AR0805FR-0719R6L
JLCPCB Part #
C3989745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS