AR0805FR-07178RL
MFR.Part #
AR0805FR-07178RL
JLCPCB Part #
C4262099
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS