AR0805FR-0715K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805FR-0715K4L
JLCPCB Part #
C4032772
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS