AR0805FR-0713RL
MFR.Part #
AR0805FR-0713RL
JLCPCB Part #
C4349038
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS