AR0805FR-07133RL
MFR.Part #
AR0805FR-07133RL
JLCPCB Part #
C3943741
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS