AR0805FR-07121RL
MFR.Part #
AR0805FR-07121RL
JLCPCB Part #
C5948286
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS