AR0805FR-0711KL
MFR.Part #
AR0805FR-0711KL
JLCPCB Part #
C4096294
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS