AR0805FR-0710R7L
MFR.Part #
AR0805FR-0710R7L
JLCPCB Part #
C3972334
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS