AR0805FR-07107RL
MFR.Part #
AR0805FR-07107RL
JLCPCB Part #
C4248425
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS