AR0603JR-0768KL
MFR.Part #
AR0603JR-0768KL
JLCPCB Part #
C7077754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS