AR0603JR-07560RL
MFR.Part #
AR0603JR-07560RL
JLCPCB Part #
C6466400
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS